KUDY K NÁM

Mapu na seznamu najdete zde

Jízdní řád linky 170 ze stanice Budějovická.

Jízdní řád linky 170 ze stanice Na Vrstevnici směr Budějovická.

Jízdní řád linky 170 ze stanice Na Vrstevnici směr Braník - Barandov.

MHD

Autobusem č. 170 ze stanice metra C Budějovická do stanice Na Vrstevnici. Po vystoupení z autobusu se vrátíte cca 30m, zahnete doprava, kde na Vás číhá prudký kopec dolů ulicí Mezi sklady. Sejdete k potoku (ulice Vás stočí doprava) a půjdete podél něj. Dvorce so objeví po pravé ruce po cca 7 min. chůze.

VOZEM

ze směru od: Brno, Mladá Boleslav, Teplice
z Jižní spojky sjedete výjezdem Libuš, Pankrác do ulice V podzámčí a budete pokračovat rovnoběžně s Jižní spojkou, po které jste přijeli. První světelná křižovatka na Vás čeká po 100 metrech. Křižovatkou projedete rovně do ulice Branická. Po dalších 150 metrech začne stoupání, na jehož vrcholu odbočíte u autobus. zastávky doleva. V tom okamžiku se nacházíte v ulici Mezi sklady. Sjedete z mohutného kopce, pod kopcem se ulice stáčí doprava. Dvorce budete mít na konci ulice po pravé straně nad úrovní vozovky.

ze směru od: Plzeň, Strakonice
z Jižní spojky sjedet výjezdem na Libuš, Pankrác u čerpací stanice OMV a restaurace Mc´Donalds. Na první křižovatce odbočíte vlevo, čím podjedete Jižní spojku. Na další křižovatce se dáte opět do leva a nacházíte se v Branické ulici. Dále pokračujte podle instrukcí ze směru od Brna.

Turnaj seniorů

17.07.2019

Pozvánka na turnaj seniorů Prahy 4 2019

Turnaj rodinných dvojic

17.07.2019

Pozvánka na turnaj rodinných dvojic

http://www.tkk.cz/
Tenisový klub Konstruktiva
PARTNEŘI