REZERVAČNÍ SYSTÉM

Rezervační systém RS TKK MemberPro je přístupný na stránce

http://www.onlinememberpro.cz/tkk/

Zájemci o on-line rezervace získají přístupy k rezervačnímu systému po zaslání žádosti na e-mail tkk@tkk.cz . Žádost musí obsahovat kontaktní údaje, minimálně jméno, příjmení, telefon, e-mail. Po provedené registraci v RS TKK MemberPro obdrží zájemci e-mail s přihlašovacími údaji a dalšími informacemi.

Pro náhled o obsazenosti sportovišť není potřeba registrace, obsazenost lze zjistit bez přihlášení.

Rezervaci mohou provádět klienti, kteří jsou registrovaní v RS TKK MemberPro a mají složený dostatečný kredit na požadovanou rezervaci.

Dobití kreditu

-          Hotově, v klubu u sekretáře klubu - saic@tkk.cz, 604 987 733

-          Prostřednictví platební brány po přihlášení do RS TKK MemberPro

-          Pro dobití kreditu má klient možnost využít službu ePlatba, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. K dobití kreditu dojde ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Kredit se klientovi navýší automaticky. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments, a.s.

-          Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

 

-          Odesláním žádosti o registraci v RS TKK MemberPro dává klient Tenisovému klubu Konstruktiva souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 

Vrácení kreditu

-          Nespotřebovaný kredit se klientovi vrátí nejpozději do jednoho týdne od zaslání žádosti. Žádost se posílá na e-mail tkk@tkk.cz a musí být odeslána z e-mailu, který klient uvedl při registraci. Žádost musí obsahovat výši kreditu, kterou chce klient vrátit a číslo účtu, na který chce kredit vrátit. Kredit je možné vrátit i hotově, a to po dohodě v sekretariátu klubu.

Klient, který nevykazuje žádnou aktivitu po dobu déle než 2 rok – přestane být evidován v RS TKK MemberPro. Případný zůstatek kreditu v tomto případě propadá ve prospěch provozovatele.

 

Pozvánka Family cup

04.09.2017

Pozvánka na druhý ročník Family cupu

Pozvánka na turnaj seniorů

04.09.2017

Pohár seniorů Prahy 4

http://www.tkk.cz/
Tenisový klub Konstruktiva
PARTNEŘI