REZERVAČNÍ SYSTÉM

Rezervační systém RS TKK MemberPro je přístupný na stránce

http://www.onlinememberpro.cz/tkk/

Zájemci o on-line rezervace získají přístupy k rezervačnímu systému po zaslání žádosti na e-mail member@tkk.cz . Žádost musí obsahovat kontaktní údaje, minimálně jméno, příjmení, telefon, e-mail. Po provedené registraci v RS TKK MemberPro obdrží zájemci e-mail s přihlašovacími údaji a dalšími informacemi.

Pro náhled o obsazenosti sportovišť není potřeba registrace, obsazenost lze zjistit bez přihlášení.

Rezervaci mohou provádět klienti, kteří jsou registrovaní v RS TKK MemberPro a mají složený dostatečný kredit na požadovanou rezervaci.

Dobití kreditu

-          Hotově, v klubu u sekretáře klubu - saic@tkk.cz, 604 987 733

-          Prostřednictví platební brány po přihlášení do RS TKK MemberPro

-          Pro dobití kreditu má klient možnost využít službu ePlatba, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. K dobití kreditu dojde ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Kredit se klientovi navýší automaticky. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments, a.s.

-          Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

 

-          Odesláním žádosti o registraci v RS TKK MemberPro dává klient Tenisovému klubu Konstruktiva souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 

Vrácení kreditu

-          Nespotřebovaný kredit se klientovi vrátí nejpozději do jednoho týdne od zaslání žádosti. Žádost se posílá na e-mail tkk@tkk.cz a musí být odeslána z e-mailu, který klient uvedl při registraci. Žádost musí obsahovat výši kreditu, kterou chce klient vrátit a číslo účtu, na který chce kredit vrátit. Kredit je možné vrátit i hotově, a to po dohodě v sekretariátu klubu.

Klient, který nevykazuje žádnou aktivitu po dobu déle než 2 rok – přestane být evidován v RS TKK MemberPro. Případný zůstatek kreditu v tomto případě propadá ve prospěch provozovatele.

 


Pro doplnění kreditu má Plátce možnost využít službu ePlatba, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Systém MeberPro připíše klientovi kredit ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments,a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

 

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

VOP všeobecné obchodní podmínky

Turnaj seniorů

17.07.2019

Pozvánka na turnaj seniorů Prahy 4 2019

Turnaj rodinných dvojic

17.07.2019

Pozvánka na turnaj rodinných dvojic

http://www.tkk.cz/
Tenisový klub Konstruktiva
PARTNEŘI